fbpx

Які пільги в бійців АТО та як їх отримати. ІНФОГРАФІКА

Суспільство 10:42, 30.01, 2015

Всі військовослужбовці, які відправляються в зону бойових дій на Донбасі, а також члени їхніх родин можуть розраховувати на гарантований законодавством соціальний захист.

Верховна Рада прирівняла бійців на Сході до учасників бойових дій. На них, згідно із законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", поширюються наступні пільги: безкоштовне отримання ліків за рецептом лікаря, санаторно-курортне лікування, 75% знижка на квартплату і послуги ЖКХ, а також на газ. Загалом учасники антитерористичної операції мають право на 13 видів соціальних гарантій і пільг, передає Укрінформ.

Для отримання пільг військовослужбовець (або його родина) повинні оформити відповідні документи.

Розроблені спільними зусиллями фахівців Укрінформу та Генштабу ЗСУ інформаційні матеріали з питань соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх родин сприятимуть відповідній роз'яснювальній роботі.

Які пільги в бійців АТО та як їх отримати. ІНФОГРАФІКА 1Які пільги в бійців АТО та як їх отримати. ІНФОГРАФІКА 2Які пільги в бійців АТО та як їх отримати. ІНФОГРАФІКА 3Які пільги в бійців АТО та як їх отримати. ІНФОГРАФІКА 4Які пільги в бійців АТО та як їх отримати. ІНФОГРАФІКА 5Пільги для учасників бойових дій можуть також встановлювати і органи місцевого самоврядування. Як повідомляв КУРС, в Івано-Франківську міська рада звільнила родини учасників АТО від сплати житлово-комунальних послуг та від оплати за електроенергію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: