fbpx

Якщо на магістратуру, то їдемо до Польщі

Суспільство 12:22, 12.03, 2019

Іноді тих кількох років навчання на бакалавра недостатньо, щоб зрозуміти, чим ти все-таки хочеш займатися в житті. Або ж мета є, але ось знань і досвіду поки що недостатньо. У такі моменти на допомогу приходить магістратура. Це такий собі буфер між статусом звичайного студента і готової працювати дорослої людини. Ті самі півтора-два роки, коли ти остаточно вирішуєш, що ж робити далі.

Якщо на магістратуру, то їдемо до Польщі 1

Для українських студентів зараз Польща – одне з найкращих місць для магістратури. Розглянемо кілька прикладів, чому магістратура в Польщі  це добре:

 1. Європейська країна – більше можливостей. Будемо відверті, український диплом європейського зразка не завжди розглядається у великих корпораціях. Європейський диплом більш бажаний. Навіть якщо у вас диплом європейського зразка з українського ВНЗ, статус магістра у вас буде вже європейським.
 2. Можливість навчання польською або англійською мовами. Жоден роботодавець не пройде повз кандидата, у якого в резюме зазначено знання кількох мов. Це стане додатковим плюсом для вас.
 3. Можливість поїхати вчитися далі. Польща – не кінець. Завдяки статусу студента європейського ВНЗ ви спокійно зможете поїхати навчатися за обміном в будь-яку країну світу.
 4. Вартість навчання на магістратурі в Польщі – різна, але все залежить від обраного університету, факультету та мови. Відштовхуватися можна від 650 євро / семестр, якщо не враховувати проживання.
 5. З проживанням, до речі, теж легше, ніж в Україні. Вам не потрібно набирати бали, бути в якомусь рейтингу, як це роблять в гуртожитках українських ВНЗ. Вам просто потрібно зарезервувати місце, а потім оплатити.
 6. Польські ВНЗ влаштовують практики для студентів. Ви не тільки будете вчити теорію про майбутню професію, а й на власні очі побачите, як це все відбувається.

Як бачите, плюсів у магістратури в польських університетах багато. І їх ще довго можна перераховувати. Але краще не слухати дифірамби, а побачити все на власні очі. А зробити великий крок назустріч яскравому майбутньому допоможе Slavic Languages Center.

 

Ваш найкращий помічник

Якщо на магістратуру, то їдемо до Польщі 3

Компанія на ринку з 2010 року і є одним з найкращих сертифікованих представників в Україні. Тепер вам не потрібно морочитися зі вступом на магістратуру. Slavic Languages Center зроблять все за вас. Компанія надає наступні послуги:

 • інформаційна підтримка;
 • допомога з документами;
 • надання підтвердження, що ви стали студентом;
 • візова підтримка;
 • допомога з житлом;
 • допомога протягом першого навчального року.

Slavic Languages Center стане вашим найкращим другом з того самого моменту, коли ви тільки подумаєте про те, що хочете на магістратуру в Польщу. Все ще легше, ніж ви думаєте. Сім простих кроків – і ви вже студент-магістр.

 1. Запишіться на безкоштовну консультацію на сайті slavic-center.com.ua
 2. Прийдіть на зустріч з консультантом, який відповість на всі ваші запитання.
 3. Укладіть договір з компанією.
 4. Підготуйте необхідний пакет документів за допомогою Slavic Languages Center.
 5. Пройдіть курси польської мови, які надає компанія.
 6. Отримайте підтвердження, що ви стали студентом.
 7. Пройдіть остаточну консультацію з приводу від'їзду до Польщі, проживання та іншого.

Бачите? Все дуже просто. Чекаємо вас на сайті slavic-center.com.ua

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: