fbpx

Японський вчений хоче налагодити програми обміну між студентами франківських і японських вишів

Суспільство 12:10, 15.09, 2016

Вчора голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з фахівцем з економічних питань в системі державного управління, доцентом університету Кобе Ґакуін, українознавцем Йошіхіко Окабе.

Участь у розмові також взяли начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк та заступник начальника відділу Наталія Гасюк. В ході зустрічі сторони обговорили можливості реалізації проектів на рівні Прикарпаття та регіонів Японії, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської обласної ради.

"Японія зі своїм колосальним досвідом в галузі науки, технологій, культури має чим поділитися з Україною. Сподіваюся, що наша зустріч в Івано-Франківську стане початком продуктивної праці між Івано-Франківськом та містами Японії, між регіонами та університетами," – розповів Олександр Сич.

Як розповіла заступник начальника відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Наталія Гасюк, сьогодні від області готується низка проектів на програму "Кусаноне" Посольства Японії в Україні з метою вирішення першочергових проблем початкової школи.

В свою чергу Йошіхіко Окабе розповів, що вперше завітав на Прикарпаття і сподівається "знайти можливості академічної співпраці з івано-франківськими університетами".

Йдеться про програми обміну студентів. За словами японського науковця, вже наступного року він планує приїхати в Україну зі студентами університету Кобе Ґакуін.

Аби обговорити можливості співпраці з прикарпатськими вишами, Йошіхіко Окабе відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: