fbpx

Ярема Стецик поділився своїм "Відчуттям раю"

Культура 17:05, 01.08, 2014

У фортечній галереї "Бастіон" прикарпатський митець Ярема Стецик презентував виставку робіт "Відчуття раю".

До колекції увійшли картини, написані за останні 1,5 року. Натхненням для них стали "моменти життя, які наближають кожного з нас до раю". Роботи виконані у техніці олійного живопису, а поєднує їх тематика українських Карпат. Окрім цього, виставку супроводжує інсталяція з ксерокопій рисунків і замальовок автора, склеєних у довгі стрічки. Останні ілюструють окремі моменти з життя художника. Ярема каже, що вони малювалися швидко і коли було нудно, наприклад, під час поїздки у поїзді чи в автобусі.

"По-перше, краса в Карпатах – це краса реальна, створена не нами. По-друге, більшість робіт зроблено з натури, тобто з якимись відчуттями, що там є – з вітром, з повітрям, з коровами, з людьми, з грибами. В комплексі все відображається на картині. А "відчуття раю" може не мати відношення до конкретної картини. Це якщо людина дивиться з негативом на зображення – то вона би не мала такого відчувати. Тобто йдеться тільки про означення наших внутрішніх справ", –розповідає Ярема.

Три картини з колекції вже продані, але їх власники погодились віддати їх на період виставки, яка триватиме до 20 серпня.

Зазначимо, Ярема Стецик – різноплановий митець. Хоча профільним його "ремеслом" є саме художня творчість, він ще й є учасником музичного проекту "Перкалабські придатки", а також викладає образотворче мистецтво у  Підпечарській художній школі та є громадським діячем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: