fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Єдиний шанс побороти олігархат – об’єднатися і проголосувати в неділю за сильного національно-патріотичного кандидата

Єдиний шанс побороти олігархат – об’єднатися і проголосувати в неділю за сильного національно-патріотичного кандидата

Політика 16:06, 15.07, 2016

Післязавтра – вибори в 85 окрузі. Відбуваються вони в нелегкий для країни час. Час, коли на Сході триває війна, а в цілому в Україні – зубожіння людей і розквіт грабіжницької влади олігархату. Тож чи варто голосувати за тих, хто множить у політиці клани братів, батьків, синів і кумів, дбаючи про збагачення кількох сотень родин сучасних феодалів? Незалежно від того, у яких офшорах вони ховають вкрадені в народу гроші.

Представники національно-патріотичних сил ставлять за мету боротьбу з олігархатом – крадіями при владі. Але, якщо ми будемо голосувати за різних кандидатів, нехай і від національно-патріотичних сил, це тільки розпорошить голоси патріотичних виборців. І вкотре переможе кандидат від олігархів, а національна ідея програє.

Для того, щоб не допустити підкріплення олігархів у парламенті, необхідно зосередитися на підтримці кандидата, котрий має реальний шанс перемогти висуванців олігархів. Об’єднатися і підтримати найсильнішого представника від національно-патріотичних сил можете ви  виборці. Такою людиною, котра має високий рейтинг і зможе перемогти олігархів, нині є Володимир ЦВІЛЬ. Він своїм життям довів послідовність у поглядах та діях. Ніколи не зраджував українських ідеалів, за які боролися та віддавали життя лідер ОУН Степан Бандера, головнокомандувач УПА Роман Шухевич та десятки тисяч українських борців, що поклали свої життя на вівтар Української Незалежності. Він і нині бореться з системою і пропонує реальні кроки для боротьби з корупцією, олігархатом і виходом з кризи. Планує залучити на округ 2 млрд євро інвестицій з Баварії, створити 20 тис. робочих місць.

Доктор Цвіль виступає за підняття мінімальної заробітної плати утричі та поступовий перехід на альтернативну енергетику з допомогою провідних країн світу.
Прийдіть, проголосуйте на виборах за інвестиції, робочі місця, гідну зарплату, боротьбу з олігархатом, заможну патріотичну Україну!

Прийдіть на вибори! Бо за Вас прийдуть ті, хто отримав робочі місця від корумпованої влади або ж за гроші. Прийдіть, проявіть свою волю. Тільки так є можливість покращити своє життя.

Щоб перемогти кандидатів від олігархів, об’єднаймося навколо Володимира ЦВІЛЯ!
Він єдиний серед національно-державницьких сил має найбільшу підтримку.

Так переможемо!

Слава Україні! 

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: