fbpx

ЄРЦ провів серію тендерних закупівель

Суспільство 18:46, 04.07, 2015

Івано-Франківське КП «Єдиний розрахунковий центр» завершило тендерні процедури з закупівлі світлодіодних світильників та послуг з кур’єрської доставки та експертного обстеження ліфтів. ЄРЦ провів серію тендерних закупівель

На конкурс з експертного обстеження ліфтів подали свої заявки чотири підприємства – з Києва, Одеси, Дніпропетровська та Івано-Франківська. Цінова пропозиція коливалася від 400 до 500 тисяч гривень. Переможцем  було визначено Державне підприємство «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», яке запропонувало найнижчу ціну на свої послуги – 414,4 тис. грн.

В тендері на поставку 1500 енергозберігаючих світлодіодних світильників, які планується встановити на сходових в багатоповерхівках, взяли участь шість підприємств, з Києва, Херсона, Запоріжжя та Івано-Франківська. Переможцем було визначено київське ТОВ «Софілайт», яке гарантувало поставку партії світильників по 230 грн. за шт. Пропозиція попереднього постачальника, ВО «Карпати» склала понад 290 грн. за шт.

Кур’єрські послуги з доставки рахунків запропонували три суб’єкти господарювання. Переможцем було визначено івано-франківського підприємця Олега Ярему, який запропонував найкращу ціну за відповідні послуги – 141,9 тис. грн.

Документація торгів розміщена на сайті підприємства.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: