fbpx

"Єврокарпатська ініціатива" – це спроба змінити обличчя Івано-Франківської області, – Анатолій Матвієнко

Суспільство 07:08, 24.05, 2015

Народний депутат України Анатолій Матвієнко зустрівся з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком, із головами райдержадміністрацій та парламентарями від Прикарпаття.

"Туристична галузь на Прикарпатті є однією з найбільш пріоритетних. Власне, у цьому аспекті "Єврокарпатська ініціатива" – це спроба змінити обличчя області, її сприйняття туристами та інвесторами. Організовуючи фестивалі, концерти чи інші заходи, ми повинні забезпечити людині комфортні умови. Ми повинні пропонувати туристам комплексний продукт, починаючи з відповідної інфраструктури й закінчуючи високоякісною сферою обслуговування", – зазначив Анатолій Матвієнко.

На потребі активізації роботи щодо реалізації "Єврокарпатської ініціативи" наголосив і очільник області Олег Гончарук, повідомила прес-служба ОДА.

"Практичні результати ми зможемо отримати тільки тоді, коли європейці будуть знати про наші можливості, усвідомлюватимуть, що отримають відповідний сервіс за доступну ціну. Вони без проблем повинні мати змогу оглянути в Інтернеті наші туристичні об`єкти, замовити трансфери, організувати екскурсії. І в цьому аспекті промоція регіону є не менш важливою, ніж будівництво доріг, курортів чи готелів. Ми повинні постійно і методично працювати у цьому напрямку", – відзначив Олег Гончарук.

На початку березня в Івано-Франківській області статрутвав проект "Єврокарпатська ініціатива". Основна мета проекту – показати привабливість інвестиційного клімату в області і її відкритість внаслідок поєднання природного та напрацьованого потенціалу краю із можливостями вітчизняних та європейських інвесторів. Івано-Франківщина пишається другим місцем у рейтингу інвестиційної привабливості регіонів за підсумками минулого року, а, отже, є перспективи і прагнення стати першими.

На етапі старту Олег Гончарук пообіцяв, що перші кроки, зроблені у рамках нової програми, будуть помітні вже через три місяці. Кошторис "Єврокарпатської ініціативи" – 50 мільйонів євро. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: