fbpx

Єврокомісія хоче виділити 110 мільйонів євро на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні

Економіка 15:26, 28.04, 2015

Брюссель схвалив спеціальний захід для фінансового зміцнення малих та середніх підприємств в Україні загальним обсягом 70 мільйонів євро. Іще 40 мільйонів мають надійти в рамках кредитно-гарантійного механізму.

Європейська комісія ухвалила рішення про виділення Україні багатомільйонної суми для розвитку малого та середнього бізнесу, повідомила у вівторок, 28 квітня, інформагенція Інтерфакс-Україна з посиланням на представництво Євросоюзу в Україні.

Ідеться про спеціальний пакет для розвитку і зближення приватного сектора обсягом 70 мільйонів євро. Цей захід є частиною пакету підтримки України з бюджетом в 11 мільярдів євро, йдеться у повідомленні. На додачу до згаданих коштів мають надійти ще 40 мільйонів євро в межах кредитно-гарантійного механізму.

Допомога надаватиметься насамперед регіонам України, що найбільше постраждали від військового конфлікту на Донбасі, йдеться в повідомленні. Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства й розширення Йоганнес Ган наголосив, що Євросоюз таким чином "робить свій внесок у відновлення економіки" країни. Це стосується, за словами єврокомісара, насамперед регіонів, які "найбільше відчули на собі потребу інтегрувати внутрішньо переміщених осіб".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: