fbpx

Європа готова закрити своє небо для російських авіакомпаній, якщо Росія закриє своє

Суспільство 08:16, 07.08, 2014

Європейський Союз готовий заборонити літакам російських авіакомпаній здійснювати польоти над Європою, якщо Росія заборонить рейси європейських авіакомпаній над Сибіром.

Як повідомляє Deutsche Welle, про це заявив офіційний представник Європейської комісії в Німеччині Ріхард Кюнель, передає Еспресо.TV

Про загрозу закрити повітряний простір Росії для транзиту літаків авіакомпаній країн ЄС він знає і вважає, що такий запобіжний захід підказують "погані порадники".

Повітряні коридори встановлені міжнародними домовленостями, яких зобов'язана дотримуватися і Росія, так само, як і правила СОТ. Це значить, підкреслив Кюнель, що Росія не може в односторонньому порядку приймати які-небудь заходи, не порушуючи при цьому міжнародне право. 

Якщо ж вона все-таки піде на такий крок, то ЄС зможе звернутися у відповідні міжнародні судові інстанції або вдатися до аналогічних заходів по відношенню до російських авіакомпаній. 

За словами політика, Євросоюз готовий "закручувати гайки" і діяти за принципом "око за око". 

Раніше повідомлялося, що в російському уряді обговорюється можливість заборони або обмеження транзитних польотів європейських авіакомпаній над Росією. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: