fbpx

"Його відданість співу справді вражає" – франківець Арсен Вітрецький готується до батлів в шоу "Голос країни"

Стиль життя 09:11, 21.02, 2018

Декілька тижнів минуло з часу, як студент 4-го курсу Івано-Франківського медичного університету, 20-річний майбутній стоматолог Арсен Вітрецький успішно пройшов сліпі прослуховування на шоу "Голос країни". Попереду в Арсена наступний етап конкурсу – батли.

"Зараз в мене активно триває підготовка до батлів, я займаюся вокалом зі своїм педагогом Іриною Батюк, а ще ж триває навчання в університеті, що забирає багато часу. Часто потрібно їздити на репетиції до Києва, ми з моїм тренером Джамалою обираємо пісню, з якою буду виступати в наступному ефірі", – розповідає Арсен.

Під час сліпих прослуховувань хлопець зворушливо виконав пісню Сальвадора Собрала "Amar Pelos Dois".

"Арсен Вітрецький працює декілька годин на тиждень зі мною, але попри те – дуже багато займається самостійно. Арсен фанатично ставиться до співу. Як правило, учні приходять на урок, позаймаються і вдома відволікаються на інші справи. Для них вокал – щось другорядне. А голос має постійно бути в тонусі, його потрібно підтримувати фізіологічно, має працювати м’язова пам’ять. Арсен постійно працює над собою. І справа не в участі в "Голосі країни", я знаю його два роки, він – справжній діамант, і його відданість співу справді вражає", – каже керівник Продюсерського центру "Star Team" Ірина Батюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: