Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
Юнацька збірна Івано-Франківщини посіла перше загальнокомандне місце, а доросла – дев’яте.
Цього року до Києва приїхало 45 команд з різних куточків країни. Першого дня учасники дорослих команд змагалися в підійманні штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної вежі. Другого дня юнаки змагалися у підійманні штурмовою драбиною та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, а дорослі – у підійманні висувною драбиною.