fbpx

Юнацька збірна України з пожежно-прикладного спорту проводить свій збір на "Буковелі"

Суспільство 11:03, 09.02, 2016

З 5 по 14 лютого, вже традиційно, на ТК "Буковель" відбувається спортивний тренувальний збір юнацької збірної України з пожежно-прикладного спорту. Команда спортсменів і їх тренерів готується до нового спортивного року з його насиченою програмою – від зимового Чемпіонату України, що незабаром відбудеться у Миколаєві, до літнього Чемпіонату світу у Кореї.

Завдяки підтримці та увазі начальника Управління ДСНС в області Володимира Чернецького, любові до спорту та розуміння його важливості народного депутата України, директора ТК "Буковель" Олександра Шевченка перебування юних спортсменів на Прикарпатті організовано комфортно і цікаво, передбачено все необхідне як для тренувань, так і для відпочинку та відновлення сил. 

За словами старшого тренера юнацької збірної, начальника спортивно-оздоровчого комплексу У ДСНС в області Миколи Петрука, юнаки тренуються для досягнення високих результатів. Хлопці налаштовані по-спортивному, адже майже всі вже мають значні здобутки у спорті і знають, що перемога любить наполегливих.

Хлопці інтенсивно тренуються – по 6 годин на день. Окрім напружених тренувань, юні спортсмени мають час на відпочинок та відновлення сил, цьому сприяє свіже карпатське повітря та найкращі умови перебування. Основу юнацької збірної складають саме спортсмени з Прикарпаття, які продемонстрували минулого року найкращі результати – виграли два чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту – зимовий та літній – і стали призерами VI Чемпіонату світу, який відбувся з 2 по 9 серпня у місті Гродно Республіки Білорусь.

З тренувальним процесом та умовами проживання юних спортсменів ознайомився начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький, який відвідав їх у ТК "Буковель" і на власні очі переконався, що вони мають все необхідне для повноцінних тренувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: