fbpx

Юрій Дерев’янко оцінив роботу Уряду за рік

Політика 14:11, 05.05, 2017

Уряд заявляє, що Україна прогресує у розвитку, відбуваються позитивні зміни в економіці. Насправді ж, такі зміни відчувають лише клептократи, які наживаються на хабарах, в той час населення змушене виживати. На цьому наголосив народний депутат від партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко у програмі «Гість студії» та ТРК Надвірна.

Юрій Дерев’янко повідомив, що Уряд звітуватиме про свою діяльність у середині травня, але наразі профільні комітети вивчають попередні документи, надані Урядом. 

"Згідно з цими документами, Уряд вважає, що в країні все дуже добре, у нас є здобутки і позитивні зміни. Складається враження, що в когось на вулиці Банковій чи Грушевського дійсно все добре. Але запрошую будь-якого урядовця до нас у Навідрну чи в інші міста провести прийомний день, послухати людей і подивитись, що тут реально відбувається. Картина буде драматично інакшою, ніж її подають урядовці", – наголосив нардеп.

Юрій Дерев’янко зазначив, що його погляди збігаються з поглядами Уряду в питаннях, що стосуються обороноздастності, боротьби з агресором, відновлення цілісності України. Однак вони кардинально відрізняються, коли мова йде про реформу правоохоронної системи, боротьбу з корупцією тощо.

"Уряд вважає, що вони в антикорупційній сфері молодці, а я вважаю їх роботу вкрай негативною. Уряд вважає, що вони запустили електронне декларування і це їх заслуга, а я стверджую, що вони робили все для того, щоб його зірвати. Свідками цього є журналісти, які були присутні на засіданні НАЗК і бачили, як готувались проекти документів, щоб відтермінувати його впровадження".

Дерев’янко наголосив, що члени НАЗК сьогодні дискредитують ідею боротьби з корупцією і очищення влади на всіх рівнях, і в цьому дуже велика участь Уряду.

"Для того, щоб перевірити 100 тисяч декларацій, треба мати автоматичний доступ до всіх реєстрів. Уряд з 22 реєстрів дає доступ тільки до 9. Міністерство юстиції, Держкомзем, інші відомства мають дати цей доступ, це чітко прописано в законі, але вони знаходять будь-які "гачки", щоб це блокувати", – каже нардеп.

Крім того, як відзначив нардеп, згідно з дослідженнями міжнародних інституцій, Україна посіла ганебне перше місце з корупованості серед країн Європейського Союзу.

"98 млрд грн в рік – кошти, які повертаються по ПДВ щороку. Щоб їх отримати підприємцям чи інвесторам, треба дати відкати у 20-30%, а це 1 млрд доларів, який отримує Уряд, Президент та ін. Ми вже роками б’ємось за те, щоб землі поза межами населених пунктів віддали громадам, щоб припинити дерибан землі. Але вони не хочуть цього припиняти, тому що з 10 мільйонів гектарів землі по всій Україні вони щорічно отримують хабар по 300 доларів за гектар",  наголосив нардеп. 

Дерев’янко наголосив, що в цей час людина з мінімальною зарплатою чи мінімальною пенсією змушена виживати, адже ціни, тарифи постійно ростуть.

"Люди живуть в постійному стресі, а в той час Уряд каже, що в нас все добре. Позитивним результат діяльності Уряду можна вважати тільки тоді, коли це відчуває населення, підприємці, інвестори. Вони сьогодні цього не відчувають, це відчувають лише клептократи", – каже нардеп.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: