fbpx

Юрій Дерев'янко представив команду "Волі" у Галицькому районі

Політика 18:45, 30.09, 2015

Народний депутат Юрій Дерев’янко та член Ради партії "ВОЛЯ" Ольга Галабала представили команду однодумців у Галицькому районі на Прикарпатті, яка балотуватиметься до усіх рівнів рад.

Юрій Дерев’янко заявив перед громадою, що партія “ВОЛЯ” – єдина політична сила, яка не прислуговує олігархам.
“Заплативши високу ціну на Майдані, ми побачили, що політичні сили змінюють один одних – то в опозиції, то при владі. Ми вирішили йти в політику, водночас не мали бажання розчинитися в існуючих політичних партіях, – відзначив Дерев’янко.  Після Революції Гідності почали гуртувати однодумців, людей, які не можуть змиритися з корупцією”.
Така команда об’єдналася і в Галицькому районі. Це:
– кандидат до обласної ради Володимир Горбаль, який має управлінський досвід, розробляв проект соціально-економічного розвитку району;
– кандидат у депутати до районної ради Марія Підгаєцька не один рік відстоює інтереси громади рідного села Делієве, захищаючи екологію району;
– до районної ради також йде учасник АТО та волонтер Степан Наконечний та інші.
“Наша команда в Галичі зорганізувалася, щоб сумлінно працювати для громади. Найперше ми будемо відстоювати прозорий та раціональний розподіл коштів у місцеві бюджети, тільки такий крок дасть поштовх для розвитку сіл і містечок”,  підкреслив Горбаль.
“Спільно з громадою Делієвого ми виступили проти будівництва “Даношею” незаконного свинокомплексу. Громади не знають про реальні потужності свинокомплексів, а перевищений ліміт вирощування свиней – це є екологічна катастрофа для краю, витік нечистот у річки району,  розповіла Підгаєцька. – Ми продовжимо вести боротьбу за чисте довкілля Галича”.
Юрій Дерев’янко переконаний, що саме такі принципові люди можуть зламати стару систему. 
“Йду з “ВОЛЕЮ”, бо бачу їхню боротьбу, йду в депутати, щоб не забули про людей”, – додав Степан Наконечний.
В свою чергу Ольга Галабала зауважила, що важливо зараз привести до влади людей, які не будуть красти. Також вона окреслила першочергові 5 кроків “ВОЛІ” у Галицькому районі. 
– зупинка кадрового реваншу регіоналів і корупціонерів;
“Ми виступили проти повернення на державну службу одіозних корупціонерів – екс-головного лікаря Галицької ЦРЛ Мирона Матейка, якого двічі вимагала звільнити громада району, Володимира Фалдини – високопосадовця часів Януковича та інших. Ми вимагаємо відкритих кадрових списків”,  наголосила політик.
– фінансова перевірка витрачених владою коштів за останніх півтора року;
“Наприклад, Галицький район отримує близько 46 млн гривень екологічного податку від Бурштинської ТЕС, з травня цього року ми не можемо отримати інформації, як розподіляються ці кошти у місцеві бюджети”,  сказала Галабала.
– повний аудит майна та земель та перевірка сплати податків, що дасть можливість наповнити бюджет громад. 
Як приклад навела несплату податку за водокористування ТзОВ “Даноша” у Галицькому районі. За повідомленням СБУ в Івано-Франківській області, завдані там збитки навколишньому природному середовищу оцінюють у 15 млн гривень.
– соціальний захист населення. Партія “ВОЛЯ” виступає за прозоре формування тарифів на комунпослуги.
– відродження туристичного потенціалу та історичної слави Галича.
“Заручившись підтримкою громади, ми маємо величезну ВОЛЮ втілювати ці кроки”, – додала Ольга Галабала.
Всього партія “ВОЛЯ” висунула понад 1000 кандидатів у всі рівні місцевих рад на Прикарпатті.

На правах реклами 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: