fbpx

Юрій Дерев'янко: "Українці привели до влади людей, які продали їхні надії"

Політика 20:05, 20.02, 2016

Майдан в Україні не завершився, адже до влади ще не прийшли люди, які б виправдали сподівання українців. Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко під час мітингу під Адміністрацією Президента, присвяченому другій річниці розстрілів Небесної Сотні.

"Всі ми виходили на Майдан для того, щоб не тільки вигнати Януковича як вершину зла, а й для того, щоб реально змінити систему. Ми чудово розуміли, що якщо на місце Януковича прийде хтось інший, а система не зміниться, то буде практично те саме", – пригадав нардеп.

Дерев'янко вважає, що українці, які понесли шалені втрати під час Майдану та війни на Сході, привели до влади людей, які не виправдали їхніх сподівань.

"Кожен, хто віддавав своє життя за Україну, глибоко був переконаний, що це  не марно, що Україна буде не тільки незалежною, але й державою справедливою, що всі, хто вчинив злочини, будуть покарані, можна буде знайти захист, коли чиниться несправедливість",  підкреслив парламентар.

"Але кого з тієї банди покарали за останні два роки? Безумовно, це мали зробити ці люди, яких ми привели до влади, але вони це продали. Вони продали ці надії людей, і я переконаний, що далі так ніхто і не буде притягнутись до відповідальності",  обурився Дерев'янко.

Разом з тим, нардеп зауважив, що вірить в Україну і в українців.

"Я вважаю, що Майдан не завершився. Ми зробили перший важливий, рішучий крок. Ми відвернули Україну від Росії, від розвитку азійського, феодального, і повернули в напрямку до Європи. Але ми ще не повернули до влади тих людей, які дійсно здатні ці зміни швидко і рішуче чинити",  заявив Дерев'янко.

Він додав, що державою повинні керувати ті, хто здатний забезпечити можливість людям розвиватись в Україні, нікуди не тікати, відчувати, що держава дійсно є на захисті прав, свобод, і високе слово "справедливість" для не не є просто фікція.

"Поки що в нас цього немає",  підсумував депутат.

Нагадаємо, 20 лютого в Україні вшановують пам'ять Небесної Сотні, учасників масових протестів, які загинули під час сутичок з правоохоронцями у 2014 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: