fbpx

Юрій Дерев’янко взяв участь у автопробігах за доступні авто. ФОТО

Суспільство 18:17, 26.02, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь у автопробігах з вимогою ухвалити закони про 10% розмитнення авто, які відбулись в Полтаві і Кременчуці.

"Ми виступаємо за 10% за розмитнення від вартості автомобіля. Це законопроекти № 9518 та 9519, які ми разом з українцями, керівниками і координаторами всіх автомобільних рухів зареєстрували в Верховній Раді", – заявив Дерев’янко.

Він обурився тим, що влада намагається витиснути з українців останні гроші або взагалі конфіскувати автомобілі.

Дерев’янко нагадав, що 22 лютого завершився пільговий період розмитнення. "Близько 200 тисяч автомобілів розмитнилось із 1 млн 100 тис. В бюджет надійшло близько 12 млрд грн, але при цьому 900 тисяч автомобілів не будуть їздити по Україні. Це означає, що протягом року в бюджет не надійде понад 8 млрд грн ПДВ і акцизу з палива, яке споживає кожна машина", – сказав кандидат в Президенти.

Він порахував, що влада отримала наступний результат: 12 млрд грн плюс і 8 млрд грн мінус за перший рік.

Натомість закони про 10% передбачають надходження в бюджет 14,2 млрд грн від розмитнення та 8,8 млрд за рік з акцизу і ПДВ з палива, тобто 23 млрд грн в рік.

Окрім того, в разі ухвалення цих законів 1 млн 100 тисяч людей будуть мати машини, а значить, зможуть займатись підприємницькою діяльністю, бути активними. "Українці будуть задоволені, а бюджет наповниться. Однак цей варіант не влаштовує кількох олігархів", – сказав Дерев’янко.

В іншому випадку, за словами Дерев’янка, багатьом з автомобілістів доведеться позбутися машин і вирушити на заробітки в Польщу або інші країни. "Це означає, що ні місцеві бюджети, ні державний бюджет нічого не отримають", – зазначив він.

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України, повідомила прес-служба нардепа.

Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: