fbpx

Юрій Дерев’янко запропонував план повернення Донбасу та відновлення миру

Суспільство 16:52, 31.07, 2018

Війну в Україні можна зупинити і повернути окуповані території лише тоді, коли президент матиме внутрішню довіру українців та буде зрозумілим для західних партнерів. Нардеп Юрій Дерев’янко пропонує абсолютно чіткий і зрозумілий план, як перемогти та повернути Донбас і Крим.

Це стане можливим через 3-5 років після дії на цих територіях спільного фінансового плану країн-учасниць Будапештського меморандуму та країн, що запровадили санкції проти РФ.

"Ми маємо дуже слабку корумповану владу, яка втратила довіру не тільки в Україні, але й підтримку за кордоном. Після обрання нової влади, яка матиме довіру всередині країни та на міжнародному рівні, необхідно пропонувати Сторонам Будапештського меморандуму (крім Росії-країни агресора), а також країнам, які запровадили проти агресора санкції, сформувати фінансовий план відновлення окупованих та зруйнованих територій в Україні. А його адміністрування передати тимчасовій міжнародній адміністрації", – пропонує політик.

Юрій Дерев’янко зазначає, що сьогодні США та країни ЄС несуть величезні збитки через санкції проти Російської Федерації, тому вони зацікавлені в створенні такої адміністрації.

"Цей фінансовий план буде реалізовувати цивільна адміністрація. А саме: здійснюватиме управління міжнародними та місцевими фінансами на певний перехідний період та забезпечуватиме життєдіяльність цих територій. Військова місія повинна забезпечувати  контроль над зовнішнім кордоном між Україною і агресором, а також утримання лінії зіткнення. Поліцейська місія відповідатиме за безпеку і правопорядок на окупованих територіях, вона забезпечуватиме права людини за міжнародними стандартами", – пояснює модель перетворення Дерев’янко.

Поряд з цим, переконаний нардеп, має відбуватись зміцнення української професійної армії та формування резервної армії.

"І через 3-5 років, коли під наглядом наших міжнародних партнерів ми зможемо забезпечити повне припинення вогню та відновлення інфраструктури на окупованих територіях, можна порушувати питання про місцеві вибори", – пропонує Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко заявив, що має намір балотуватись на виборах президента України в 2019 році. Його президентська програма складається з чотирьох частин: неоекономіка, цифрова держава, пряма демократія, безпека і оборона. Більше про нові кроки України – на сайті нардепа derevyanko.org.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: