fbpx

Після місцевих виборів Юрій Соловей бажає взяти участь у перерозподілі комунального майна Франківська, – журналіст

Суспільство 14:48, 14.01, 2015

В Івано-Франківську нардеп Юрій Соловей відкрив черговий соціальний магазин під брендом "Громадського форуму", ймовірно, готуючись до місцевих виборів.

Магазин працює на перехресті вулиць Бандери – Сахарова. Про це у Фейсбук повідомив журналіст Юрій Кривень.

Журналіст пише, що Юрій Соловей взявся за старе.

"Цю виборчу технологію філігранно реалізував колишній київський градоначальник Льоня Космос. Тонни гречки, які він роками роздавав соціально незахищеним категоріям населення, дозволили йому підкорити столичний владний Олімп і отримати необмежений доступ до київської землі і власності. А потім брутально пограбувати киян на десятки мільярдів гривень.

Успіхи Черновецького не залишились непоміченими і в регіонах. В Івано-Франківську технологію прихованого підкупу виборців взявся використовувати тоді ще молодий політик Юрій Соловей. Однак фокус не вдався, адже йому все ж не вдалося скинути з посади тодішнього міського голову Віктора Анушкевичуса", – пише Кривень.

На його думку, Юрій Соловей таки зробив висновки з політичної поразки.

"Припорошившись", він виграв вибори у мажоритарному окрузі №89 на Снятинщині. Переміг там, де про його діяльність знали набагато менше, ніж у рідному Франківську. Разом з тим, мандата нардепа йому замало, і наступною метою є бажання взяти участь у перерозподілі комунального майна, землі та фінансових потоків у місті, яке планується після чергових місцевих виборів. Вигадувати щось нове Ю.Соловей не став і почав відновлювати трохи призабуті "соціальні магазини", які він відкривав під брендом "Громадського форуму". На відміну від Черновецького, який безкоштовно роздавав гречку, Юрій Соловей вирішив її продавати, але дешевше, ніж у звичайних магазинах", – вважає журналіст.

Юрій Кривень розцінює такі дії нардепа як підготовку до місцевих виборів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: