fbpx

З 11 лютого в школах Калуша відновлюють навчання

Суспільство 20:38, 08.02, 2019

Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Комісія заслухала інформацію про захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип серед школярів міста.

У зв’язку з тим, що за останній тиждень вона знизилася і серед школярів не перевищує 20%, комісія вирішила відновити навчальний процес з 11 лютого, інформують Вікна.

Надалі керівники навчальних та медичних закладів міста мають до нормалізації епідемічної ситуації продовжувати моніторинг рівня захворюваність на ГРВІ. Також за рішенням комісії керівники закладів освіти повинні обмежити на цей період проведення масових культурно-просвітніх, розважальних та спортивних заходів серед дітей.

За період з 2 по 8 січня у Калуші на грип та ГРВІ захворіло 758 осіб проти 1071 – за попередній тиждень. Захворюваність серед дітей теж зменшилася  з 567 до 358 випадків.

Незважаючи на позитивну динаміку, захворюваність на грип та ГРВІ на Калущині за останній тиждень все ще перевищує епідемічний поріг для цього періоду.

КУРС писав, що на Франківщині 14-річна дитина померла від грипу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: