fbpx

З 1 вересня усі швидкісні поїзди мають доступ до інтернету

Суспільство 22:22, 01.09, 2015

Від сьогодні в усіх 10 електропоїздах виробництва компанії Hyundai Rotem, 2 поїздах "Тарпан" та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" пасажири можуть скористатися послугою WI-FI доступу до мережі Інтернет.

Роботи з монтажу відповідного обладнання завершилися наприкінці серпня, а в перших трьох поїздах WI-FI з’явився наприкінці липня, інформує прес-служба "Укрзалізниці".

Усі пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті завдяки новій послузі можуть переглядати новини, спілкуватися з бізнес-партнерами чи друзями тощо. Українська залізнична швидкісна компанія у співпраці з провайдером прагнуть створити максимально комфортні умови для роботи та відпочинку під час подорожі.

Запровадження цієї інноваційної послуги є ще одним кроком удосконалення сервісу і стане додатковою конкурентною перевагою швидкісних поїздів перед іншими видами транспорту, адже відтепер пасажири мають можливість ефективно використовувати час подорожі, постійно залишаючись на зв’язку.

Це досвід, перейнятий від провідних європейських перевізників. Так, послуга Wi-Fi доступу до мережі Інтернет у вагонах денних швидкісних пасажирських поїздів, що курсують на теренах Європи, надається в поїздах Thalys (Німеччина, Бельгія, Франція), ІСЕ (Німеччина), Super City (Чехія) тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: