fbpx

З 30 січня в Івано-Франківську запрацює новий поліцейський патруль, – Арсен Аваков

Суспільство 12:51, 17.01, 2016

Франківськ стане десятим за рахунком містом в Україні, де стартує нова поліція.

На своїй сторінці у Фейсбук, вітаючи зі стартом патрульну поліцію в Дніпропетровську, міністр МВС Арсен Аваков назвав точну дату початку роботи нової патрульної поліції на Прикарпатті. 

“Дніпропетровськ – 9 місто в якому запрацював Новий поліцейський патруль. Наступні – Івано-Франківськ (30 січня), Херсон (6 лютого), Вінниця (14 лютого), Чернігів (21 лютого), Кременчук (27 лютого). Потім – Черкаси, Полтава, Житомир, Чернівці, Рівне, Маріуполь, Запоріжжя, Тернопіль, Слов’янськ – Краматорськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Сєверодонецьк-Лисичанськ-Рубіжне, Маріуполь і Суми. 

Всього ж до травня 2016 в штаті нової патрульної поліції країни працюватимуть шістнадцять тисяч нових поліцейських. Крок за кроком прийдемо до успіху, як любив казати старий Мао. А ми постараємося йти швидким кроком – і в створенні нових підрозділів і в переатестації колишніх співробітників",  написав Аваков.

Як повідомила КУРСу керівник служби комунікації головного управління поліції в Івано-Франківській області Мирослава Белдик, випускний у нових поліцейських, які проходять навчання, відбудеться у Франківську 26 січня. 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: