fbpx

З бюджету Івано-Франківська на ПТУ виділять 100 мільйонів гривень

Суспільство 18:47, 29.01, 2016

Міський голова Руслан Марцінків спільно з фінансовим управлінням провів нараду з керівниками професійних технічних училищ, які цього року передали на фінансування міських бюджетів. Івано-Франківськ один з перших затвердив бюджет з видатками на ПТУ, і вони склали на 2016 рік 100 млн грн.

Під час робочої зустрічі представники навчальних закладів озвучили свої кошториси та бачення співпраці з міською владою. Обговорили також шляхи фінансування носіїв, питання зарплатні та преміювання викладацького складу, стипендій та харчування пільгових категорій. Наразі окреслили загальну картину витрат, аби працівники та студенти не відчували різкого погіршення матеріального становища, інформує прес-служба МВК.

"Цього року держава передала нам на фінансування ПТУ. А це і зарплатні, і стипендії, і харчування пільгових категорій, і утримання майна. При тому розпорядником земель та приміщень залишається Міністерство освіти. Так бути не повинно. Хто фінансує – той і керує. Тому я підніматиму це питання у зверненнях до органів держапарату",  прокоментував ситуацію, що склалася, Руслан Марцінків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: