fbpx

З Франківська курсуватимуть два поїзди, забезпечені салонними візками для маломобільних людей

Суспільство 18:49, 25.05, 2016

До сезону літніх відпусток Укрзалізниця подбала про комфортність подорожей людей із особливими потребами. З цією метою 75 пасажирських поїздів забезпечено салонними візками для зручного переміщення маломобільних осіб по вагону. Такими візками забезпечуватимуться також додаткові поїзди, які призначатимуться на літній період.

З них два потяги курсують через станцію Івано-Франківськ, зокрема це: Івано-Франківськ – Київ (43/44) та Львів – Київ – Івано-Франківськ (141/142 – 143/144).

Щоб скористатися салонним візком, маломобільні пасажири або особи, які їх супроводжують, мають звернутися до провідника. Члени поїзної бригади допоможуть скористатися візком під час поїздки, а також при посадці та висадці з поїзда, інформує прес-служба Укрзалізниці.

Загалом на українських залізницях нині експлуатується 138 візків для переміщення по вагону поїзда людей з особливими потребами. З переліком пасажирських поїздів, забезпечених салонними візками, можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що до послуг людей із особливими потребами на залізничному транспорті також спеціальні вагони, обладнані гідравлічними підіймачами для інвалідних візків, розширеними дверними проходами, тамбурами і спеціальними санвузлами. Такі спецвагони для подорожі пасажири можуть замовити по телефону на кожній регіональній філії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: