fbpx

З Франківська на відпочинок до Угорщини поїхали волонтери з усієї України

Суспільство 12:08, 01.12, 2016

У четвер, 1 грудня, волонтери з усієї України поїхали на тиждень до Угорщини, де відпочиватимуть поблизу озера Веленце. Українці побувають в Угорському парламенті та зустрінуться з урядовцями, а також завітають до державного самоврядування українців в Угорщині. Саме за їхньої підтримки і відбудеться ця поїздка.

"Тут зібрались 50 людей, які протягом останніх трьох років сумлінно працюють та допомагають Україні. За цей час вони не мали змоги добре відпочити, а тепер можуть поєднати корисне із приємним", – каже директор БО "Чисті серцем" Ірина Рабарська.

Крім того, для українців запланували зустріч із герцогом та герцогинею, які запросили їх до себе на прийом, пише "Репортер".

В Угорщину поїхали волонтери та учасники АТО, які впродовж останніх трьох років співпрацювали із Почесним консульством Угорщини в Івано-Франківську та організацією "Чисті серцем".

Волонтери не приховують своєї радості, бо більшість із них від часів Майдану не відпочивали взагалі. Учасник АТО Микола Якубович, який був 12 разів у полоні, розповідає, що поїздка є трохи несподіваною для нього. Коли йому запропонували поїхати на відпочинок, то не зміг відмовитися.

"Люди мають бачити, що ми своїм життям, силами та часом даємо нашим воїнам можливість триматися і захищати нас. Воїни вже живуть цими подіями, серцем і душею кожен із нас там. По-справжньому відпочити дуже хочеться", – каже Якубович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: