fbpx

З Івано-Франківська до війська мобілізують 300 чоловіків

Суспільство 08:30, 27.01, 2015

В рамках четвертої хвилі мобілізації до війська буде призвано 300 мешканців міста Івано-Франківська.

За словами міського військового комісара Ігоря Сорокопуда, з міста Івано-Франківська заплановано призвати до війська близько 300 чоловік у віці від 20 до 60 років.

В першу чергу будуть мобілізовані фахівці, які вже проходили строкову військову службу, службу за контрактом, мають досвід служби в правоохоронних органах, але можуть бути мобілізовані й ті, хто не проходив строкову військову службу, якщо в них є цивільна спеціальність, яка може бути споріднена з військово-обліковою спеціальністю.

Однією з основних проблем є оповіщення та розшук військовозобов’язаних. На сьогодні перевірено за місцем проживання понад 1000 військовозобов’язаних, з яких особисто отримали повістки близько 70 чоловік.

В рамках цієї хвилі мобілізації будуть призиватися фахівці з військовими спеціальностями, за якими проходять службу, в першу чергу, в механізованих, артилерійських, високомобільних, інженерних та інших військових частинах сухопутних військ України.

За інформацією міського військового комісаріату, на цей час проводиться оповіщення військовозобов’язаних офіцерського, рядового та сержантського складу запасу для проходження медичного огляду військово-лікарською комісією, вивчення сімейного стану, морально-психологічних якостей та інших особистих характеристик.

В першу чергу, відбір ведеться за чітко визначеними військово-обліковими спеціальностями або спорідненими з ними, яких гостро сьогодні потребують збройні сили та інші військові формування України.

Усіх військовозобов’язаних, які будуть мобілізовані протягом 90 днів, що пройдуть медичну комісію та відповідно до законодавства не мають права на звільнення від мобілізації, буде направлено до навчальних центрів та військових навчальних закладів, де протягом 30 діб буде проведена їх одиночна підготовка та відновлення військових навиків у раніше набутих спеціальностях та протягом 15 діб бойове злагодження підрозділів.

Лише після цього мобілізованих будуть направляти в складі військових частин в район виконання визначених завдань.

Нагадуємо, що за ухилення від призову в Україні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: