fbpx

З Івано-Франківська можуть запровадити авіарейси у Стамбул і Болонью

Суспільство 13:43, 28.08, 2015

Комісія Державіаслужби України з розгляду прав на використання повітряних ліній 27 серпня розглянула заявки авіакомпаній на маршрути.

Так, авіакомпанії "Дарт" комісією рекомендовано видати призначення на чартери Київ – Тель-Авів, Одеса – Тель-Авів і Вінниця – Тель-Авів,  пише "Дело".

Останнє призначення видали на період єврейського Нового року, а також на систематичні чартери за маршрутами Київ – Хургада і Київ – Шарм-Ель-Шейх.

Компанії "Дніпроавіа" також дозволили використовувати чартери на період святкування єврейського Нового року за трьома вищевказаним маршрутами.

Крім того, "Дніпроавіа" може почати виконувати регулярні рейси Івано-Франківськ – Стамбул, Дніпропетровськ – Франкфурт, Мюнхен, Берлін. Комісія також рекомендувала збільшити частоти "Дніпроавіа" на маршруті Москва – Дніпропетровськ з 14 до 21 рейсів.

Авіакомпанії Yanair рекомендовано видати призначення на чартери на період святкування єврейського Нового року на маршрут Одеса – Тель-Авів і право на регулярні рейси Одеса – Бухарест і Одеса – Кишинів.

Авіакомпанія "Роза Вітрів" отримала призначення на регулярні з Києва до Бангкока, Тенеріфе, Дубровник, Коломбо з Дніпропетровська, Львова та Києва в Дубай, з Харкова до Барселони і зі Львова до Ларнаки.

Як пише видання, МАУ видали дозвіл на виконання чартерів Вінниця – Телль-Авів, а також на ряд чартерів: з Києва, Харкова, Одеси, Львова Запоріжжя в Шарм-ель-Шейх, Хургаду, а також з Києва до Анталії, Кітіллу, Каяні , Ла-Роману, Попрад, Аліканте, Ейлат.

Також МАУ спільно з "Розою Вітрів" зможуть виконувати рейс Київ-Гоа (Індія) "Роза вітрів" при позитивному результаті зможе літати 2 рази на тиждень, МАУ 1 раз на тиждень.

Авіакомпанії UM Air і "Браво" планується видати призначення на маршрути для регулярних перевезень на маршрутах Київ-Копенгаген, Київ-Ларнака і Київ-Стокгольм.

Також "Браво" рекомендується літати на маршруті Київ-Лондон, Київ – Штутгарт, Київ – Ганновер і Київ – Кельн.

Комісія Державіаслужби рекомендувала видати авіакомпанії "Атласджет України" призначення на маршрут Львів-Неаполь, "Дніпроавіа" – Івано-Франківськ-Болонья та Львів-Болонья, UM Air – Київ-Неаполь і Київ-Болонья, "Браво" – Київ-Неаполь і Київ -Болонья, МАУ – Київ-Венеція і Львів-Болонья.

Також комісія не проголосувала позитивно по пункту визначення двох частот для МАУ за маршрутом Львів-Неаполь.

Глава Державіаслужби Денис Антонюк раніше заявляв, що авіаперевізники повинні будуть роз'яснити відсутність польотів згідно з раніше виданими призначеннями, інакше останні будуть також анульовані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: