fbpx

З кожної вантажівки вкраденого з Лімниці гравію МВС і прокуратура отримують по 150 гривень

Суспільство 15:46, 14.07, 2014

Про це на сесії Калуської міської ради заявив директор ДС «Калуське міське телебачення», депутат фракції Українська партія Віталій Крохта.

За його словами, впродовж тижня він із колегами моніторив береги Лімниці і щодня з ріки незаконно КамАЗами вибирали піщано-гравійну суміш. Власники вантажівок відомі. На вимогу міського голови Ігоря Насалика депутат назвав прізвище підприємця Миколи Мельника. За його словами, весь берег Лімниці повністю поділений між «підгірківськими і хотінськими хлопцями», пишуть  ”Вікна”.

"З кожної вантажівки 150 гривень надходить у міліцію, інших 150 – у прокуратуру", – твердить Віталій Крохта.

За словами депутата, у результаті такого нищівного ставлення до природи розплачуватися доводиться калушанам – платникам податків. Адже щороку міський бюджет виділяє кошти на укріплення берегів та розмитих водогонів. У той же час, як твердить Віталій Крохта, перекрити чи прослідкувати шлях вантажівкам із незаконним гравієм украй просто. Адже від Вістової до Добрівлян украй мало шляхів, якими можуть рухатися КаАМзи.

Міський голова мляво відреагував на виступ Віталія Крохти, проте, запропонував спрямувати відповідне звернення до МВС, прокуратури та СБУ.

Раніше у Калуші громадські активісти допомогли затримати крадіїв гравію.

Між Добрівлянським та Вістівським мостами вони побачили дві вантажні машини та трактор, які вибирали гравій. На зауваження крадії гравію зреагували агресивно. Довелося викликати міліцію. Коли приїхали правоохоронці, одна вантажівка уже встигла поїхати, хоча номерні знаки активісти записали. Другу вантажну машину та трактор правоохоронці затримали, склали акт.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: