fbpx

З нагоди "екватора" на посаді Марцінків похвалився головним здобутком і назвав найбільшу невдачу

Політика 10:28, 31.05, 2018

Минає половина каденції Руслана Марцінківа на посаді міського голови Івано-Франківська. З цієї нагоди Марцінків розповів про здобутки та проблеми.

Як наголосив Руслан Марцінків, головний здобуток у Франківську – системний благоустрій. "Ті проблеми, які роками не вирішувалися, ми почали вирішувати. Для франківців уже стали звичним благоустрій скверів, нові зупинки…"  сказав Марцінків.

Важливий здобуток – будівництво нового моста на Пасічну через Бистрицю-Надвірнянську. Міський голова сподівається, що до кінця його каденції міст буде зданий в експлуатацію. 

Ще важливий напрямок – розвиток комунального транспорту. "Ми від слів перейшли до діла та почали закуповувати автобуси, тролейбуси", – зазначив Марцінків.

Міська влада реалізує кілька "амбітних проектів", зокрема, це реконструкція площі Міцкевича – Лесі Українки. "Ми маємо робити центр максимально пішохідним, забрати звідти транспорт", – наголосив Марцінків. 

"У кожній галузі ми маємо чіткі завдання та пріоритети. У спорті ми ставили завдання відновити ФК "Прикарпаття". Зараз наша команда виступатиме у Першій лізі. Відновлена у місті волейбольна команда", – сказав міський голова. 

Марцінків нагадав, що за його каденції завершили й відкрили сім дитячих садків. Цього року планують відкрити ще два.

Марцінків також назвав головну проблему своєї каденції. 

"Найбільша невдача – ми поставили занадто амбітні цілі, розпочали забагато проектів. Треба було менше об’єктів починати, але швидше їх завершити". 

Міський голова також назвав три пріоритети у подальшій роботі: добудову моста, розвиток громадського транспорту і з'єднання Північного і Південного бульварів. 

"Будівництво моста – це надзвичайно складний процес. Я раніше не розумів, чому мости так важко будуються, але зараз, коли я побачив, – це зовсім інші технології, інший бетон, виплавка заліза… 

Громадський транспорт. Він у нас сьогодні не якісний. Наше завдання – розвинути комунальний транспорт. Якщо до кінця моєї каденції у нас буде 100 нових автобусів та 50-60 тролейбусів, то питання перевезень ми вирішимо на 50%. 

Пробиття Північного – Південного бульварів. Це непросте питання. Там і п’яний ринок, і хати, які перепродані дуже непростим людям. Є принципова домовленість з двома ринками. Ми перемогли у суді в питанні МАФу і залишаються проблемні дві квартири. Власники хочуть просто захмарні речі", – зазначив Марцінків. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: