fbpx

З початку року франківські патрульні спіймали більш як 900 п'яних водіїв, 20% з них суди виправдали

Суспільство 21:12, 31.10, 2017

Патрульні Івано-Франківська за дев'ять місяців цього року склали 913 протоколів за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

З них 62% вже розглянуто судами. По 43% з усіх протоколів винесене позитивне рішення, а саме притягнуто громадян до відповідальності з відповідними подальшими діями – штрафами і забороною керувати транспортними засобами. 9% – закрито "за відсутністю в діях особи складу правопорушення", 8,65% – у зв'язку із закінченням накладення адміністративного стягнення, 1% за малозначністю – справи передані на розгляд трудового колективу.

Про це під час засідання круглого столу повідомила заступник начальника управління патрульної поліції Івано-Франківська Яна Юносова.

За її словами, часто суди виправдовують порушниікв через формальні помилки при оформленні документів, допущені патрульними. Цей недолік, каже Юносова, треба виправляти на законодавчому рівні.

Також вона зазначила, що у патрульній поліції ґрунтовно аналізують всі закриті судами справи.

"20% закритих справ повністю проаналізовані управлінням патрульної поліції. Управління в кожному місті нашої країни роблять аналіз закритих справ і встановлюють, чи була там вина безпосередньо працівника патрульної поліції. Я веду до того, що ми працюємо над цими помилками. Ми аналізуємо і викорінюємо недоліки", – підсумувала Яна Юносова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: