fbpx

З початку року івано-франківські митники провели 420 оглядів товарів

Економіка 10:31, 23.06, 2014

За п’ять місяців поточного року івано-франківськими митниками Міндоходів проведено 420 митних оглядів експортно-імпортних товарів, що становить 2,4% загальної кількості оформлених митних декларацій.

Для порівняння: у січні – травні 2013 року відсоток проведених митних оглядів склав 5,4% таких декларацій.

На думку фахівців митниці, зменшення кількості митних оглядів вдалось досягнути завдяки впровадженню автоматизованої системи аналізу та управління ризиками.

Нагадаємо, митні огляди проводяться лише за наявності підстав, визначених статтею 338 Митного кодексу України, та постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 №467 «Про затвердження вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитись огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України». 

Слід зазначити, що угодою про фінансування програми “Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні” між Урядом України та Європейським Союзом передбачено зменшення кількості митних оглядів до показника, що складає не більше 5 відсотків, за допомогою повного впровадження підходу, що ґрунтується на аналізі ризиків, та митного постаудиту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: