fbpx

З початку року на Прикарпатті через пожежі загинуло 47 людей

Суспільство 18:09, 04.12, 2015

З початку поточного року на Івано-Франківщині зареєстровано 2727 пожеж, у вогні загинули 47 людей.

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області звертається до мешканців Прикарпаття з проханням  подбати про належний стан протипожежного захисту осель, дотримуватись правил безпеки життєдіяльності в побуті, на робочому місці та під час відпочинку.    

"З року в рік саме в зимовий період все більшої гостроти набуває проблема безпеки життя людини, зростає ймовірність виникнення випадків пожеж в побуті, зокрема, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при користуванні електрообігрівальними приладами, пі­чним опаленням", – йдеться в повідомленні ДСНС в області.

Рятувальники попереджають, що особливої уваги в осінньо-зимовий період потребує експлуатація пічного опалення. Адже у бу­­динках із пічним опаленням пожежі найчастіше виникають з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також через розпалювання печей горючими та легкозаймистими рідинами, випаданні з топки або зольника вуглин. Варто також пам’ятати, що перед початком опалювального сезону слід перевіряти справність печі і димоходу, ремонтувати їх, очищати від сажі, замащувати трі­щини глиняно-пісочним розчином та білити димову трубу на горищі. Категорично забороняється залишати малолітніх дітей без догляду дорослих біля печей, що топляться.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: