fbpx

З травня у районах та містах обласного значення Прикарпаття працюватимуть державні реєстратори

Суспільство 16:14, 22.02, 2016

В облдержадміністрації провели нараду з питань виконання законів України щодо передачі повноважень з державної реєстрації підприємців, речових прав на нерухоме майно, місця проживання, надання витягів з Державного земельного кадастру.

До травня зазначені повноваження мають виконувати державні реєстратори, посади яких створять на базі райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення. Повноваження передадуть територіальні органи Міністерства юстиції, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

На нараді йшлося про кваліфікаційні вимоги до державних реєстраторів та вирішення організаційних моментів передачі повноважень, зокрема, навчання фахівців, забезпечення їх приміщеннями та оргтехнікою, отримання доступу до реєстрів. Зазначалося, що на сьогодні перші результати роботи у плані передачі повноважень вже є у Коломийській, Снятинській, Тлумацькій райдержадміністраціях, містах Коломиї, Яремчі.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб та заступник голови Ярослав Паранюк (очолює робочу групу, створену в області, яка займається вирішенням питань з передачі повноважень). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: