fbpx

З української мови і літератури, математики та історії України встановили пороговий бал ЗНО

Суспільство 22:38, 25.05, 2016

Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал "склав/не склав" для тесту з української мови і літератури, математики, історії України.

Члени експертної комісії після обговорення прийняли рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики – 9 тестовим балам, з історії України – 25 тестовим балам, інформує прес-служба Міносвіти.

З української мови і літератури пороговий бал "склав/не склав" подолали 91% від загальної кількості осіб, які взяли участь у тестуванні з цього предмета, з математики – 85% осіб, з історії України – 87% учасників тестування.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування 26 травня.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого було встановлено поріг "склав/не склав", можна переглянути на Освітньому порталі "Педагогічна преса".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: