fbpx

З важкими опіками в обласну лікарню потрапив 8-місячний хлопчик

Суспільство 15:45, 07.06, 2016

В опіковому відділенні Івано-Франківської обласної клінічної лікарні рятують маленьку дитину – в обласній дитячій лікарні не можуть надати відповідну допомогу.

Сьогдні 8-місячна дитина з Івано-Франківська у важкому стані потрапила в опікове відділення Обласної клінічної лікарні. Хлопчику надають спеціалізовану допомогу у дорослому відділенні, оскільки в Обласній дитячій лікарні немає профільного ліжка. 

Про це сьогодні на постійній депутатській комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків розповів заступник міського голови Франківська Олександр Левицький.

Користуючись нагодою, віце-мер попросив обласних депутатів посприяти у придбанні спеціального опікового ліжка. Сьогодні депутатська комісія саме розподіляла кошти в рамках перевиконання бюджету області за минулі 5 місців. 

"Наша область єдина, де немає опікового спеціалізованого ліжка. Таке коштує 210 тис. грн. Від імені міської влади прошу розглянути можливість придбання такого в опікове відділення Обласної лікарні, оскільки тільки там його можуть використовувати відповідно до профілю спеціалізації", – звернувся до комісії Левицький. 

Прохання прийняв і підтримав голова комісії Микола Палійчук.

Депутатська комісія одноголосно рекомендувала виділити кошти і винести це питання на наступну сесію обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: