fbpx

З Верховинщини бійцям АТО відправили ЗІЛ-131 та ВАЗ 2121

Суспільство 16:21, 13.08, 2014

Верховинська районна державна адміністрація продовжує надавати допомогу військовослужбовцям та членам їх сімей.

Як повідомили КУРСу у прес-службі Верховинської РДА, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії з розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району, в ході якої було розглянуто ряд питань. За результатами засідання комісія вирішила:

– виділити Шлемкевич Олені Василівні, жительці села Білоберезка, матері загиблого військовослужбовця, кошти в сумі 5 500 гривень для придбання путівки на санаторно-курортне лікування;

 – надати військовослужбовцю Недоходюку Євгену Миколайовичу, жителю села Красноїлля, який несе службу в зоні антитерористичної операції, фінансову допомогу в сумі 2000 гривень;

– виділити кошти в сумі 6000 гривень на придбання 4-х комплектів форменого одягу для персоналу відділу прикордонної служби "Шибени", який виконує завдання на східній ділянці кордону України в зоні АТО і втратив речове майно в результаті обстрілу терористами місця дислокації.

Додатково, за рахунок благодійних коштів, акумульованих ГО "Народна самооборона", військовослужбовцю Стефураку Василю Юрійовичу, жителю села Ільці Верховинського району, який був мобілізований до ЗСУ, надана матеріальна допомога в сумі 3000 гривень та передана 1 кевларова каска, придбана керівництвом ДП "Гринявське лісове господарство".

У відповідності до Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію" для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань з Верховинського району поставлено 2 одиниці автомобільної техніки, а саме Верховинським районним лісгоспом – один ЗІЛ-131 та філією "Верховинський ДЕД" – ВАЗ 2121.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Андрія Троценка від 04.08.2014 року № 469 "Про надання дозволу" Шлемкевич Олена Василівна, як матір загиблого військовослужбовця, взята на квартирний облік в м. Івано-Франківськ.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: