fbpx

За час незалежності України строкову службу в Перегінську відслужили не один, а 318 чоловіків, – військовий комісар

Суспільство 12:04, 30.01, 2015

Військовий комісар Калусько-Рожнятівського військкомату Володимир Шаховець спростував інформацію окремих активістів про те, що жителі селища Перегінськ Рожнятівського району саботували службу в армії.

Про це Володимир Шаховець повідомив Вікнам.

19 січня, за день до офіційного старту кампанії часткової мобілізації, близько тисячі чоловіків із Перегінська виїхали на заробітки до Росії. 26 автобусів із заробітчанами поїхали в Красноярськ. Про це стало відомо на нараді з питань проведення мобілізації, яка відбулася в Івано-Франківській ОДА за участю військових комісарів усіх районів області, представників силових структур та громадських активістів. Інформацію оприлюднили громадські активісти.

З 17 400 мешканців Перегінська, серед яких близько 7000 чоловіків призовного віку, за 23 роки незалежності України у війську “срочну” служив нібито один мешканець селища. Цей чоловік добровільно зголосився в зону бойових дій на Схід і наразі захищає Україну в одному з добровольчих батальйонів.

Пізніше сільська голова Перегінська Ірина Люклян повідомила, що добровольцями на Схід пішло троє перегінчан.

Військовий комісар Калусько-Рожнятівського об’єднаного військового комісаріату Володимир Шаховець у відповідь на закид актимвістів зазначив: він не може знати, хто і куди виїжджає, тим більше, не має права затримувати людей. Цим можуть займатися хіба що правоохоронці.

Також Володимир Шаховець повідомив: з часів незалежності Україні строкову службу відслужили не один, а 318 мешканців Перегінська.

"Перегінськ – не єдиний населений пункт, де люди на заробітках. Просто такого масового явища немає більше ніде в області",  сказав Володимир Шаховець.

На закритій частині тієї ж наради було вирішено, що до складу призовних комісій можуть бути включені громадські активісти. Відтак, активісти можуть зголошуватися із відповідними заявами.

"Вікна" поцікавилися у Володимира Шаховця, чи є охочі увійти до складу призовної комісії на Калущині?

"Призовні комісії працюють під час призову на строкову службу, і коли відбуватиметься такий призов, даних ще не маємо. А зараз триває мобілізація і працює військово-медична комісія",  відповів Володимир Шаховець.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: