fbpx

За два роки 80 прикарпатських сімей придбали житло через іпотеку

Суспільство 15:22, 11.11, 2014

​З початку року в Івано-Франківській області держава в повному обсязі виплатила відсотки за кредитними договорами, укладеними з 80 родинами в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів.

За інформацією ProfiDOM, з 2012 р по 2014 роки в області 80 сімей поліпшили свої житлові умови, скориставшись програмою здешевлення вартості іпотечного кредитування, в рамках якої громадянам видавалися кредити під 16% річних. При цьому люди повинні були погасити лише 3%, решту компенсувала держава.

"На жаль, цього року фінансування державних житлових програм в Україні скорочено. Нові угоди про надання іпотечних кредитів не укладаються. У той же час попит на таку послугу на Прикарпатті зберігається. Люди з розумінням ставляться до поточного фінансового становища в державі. Повагу у людей викликає і той факт, що за раніше укладеними договорами держава виконує свої зобов'язання. Відсотки за договорами в рамках цієї програми в поточному році були виплачені своєчасно. Заборгованості немає", – зазначив директор Івано-Франківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Кулик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: