fbpx

За голову російського найманця, який глумився над останками українського бійця, обіцяна нагорода у $200 тис

Суспільство 16:52, 01.08, 2014

Один з вітчизняних бізнесменів пообіцяв будь-якому підрозділу силовиків, яке візьме живим або мертвим "російського покидька Дмитра Грицюка", грошову премію в розмірі 200 тисяч доларів.

За голову російського найманця, який глумився над останками українського бійця, обіцяна нагорода у $200 тис 1До редакції Цензор.Нет зателефонував відомий український бізнесмен та запропонував стати гарантом передачі грошей, про це повідомляє на своїй сторнці у Фейсбуку Юрій Бутусов, передає  Еспресо.TV.

"На цей час кошти вже передані на рахунок незалежного фонду в банку. А гарантом передачі коштів бійцям став сам вищезгадуваний сайт", йдеться в повідомленні.

"Я шокований фото і відео, де російський військовослужбовець з Санкт-Петербурга Дмитро Грицюк глумиться над тілами українських десантників, убитих російськими терористами в Шахтарську. Свого часу я був кадровим офіцером Радянської армії, але подібних людиноненависницьких відносини у нас ніколи не виховували. Мені соромно бачити, кого зараз виховують російські збройні сили – у цих солдатів немає ні честі, ні За голову російського найманця, який глумився над останками українського бійця, обіцяна нагорода у $200 тис 3совісті, у них відключені моральні бар'єри. Це не воїни, це дика орда", – заявив бізнесмен. 

Компанія цієї ділової людини вже надає серйозну підтримку армії, міліції, Нацгвардії і СБУ. Водночас він готовий зі своїх особистих коштів призначити ще одну нагороду. 

"Той підрозділ збройних сил, правоохоронних органів або спецслужб України, який візьме живим або мертвим російського покидька Дмитра Грицюка, отримає премію в розмірі 200 тисяч доларів", – пообіцяв бізнесмен-патріот.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: