fbpx

За минулий місяць до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 163 мільйонів гривень податкових платежів

Економіка 15:30, 04.02, 2016

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Прикарпаття у січні 2016 року надійшло 163,3 млн гривень податкових платежів, що на 42,2 млн гривень більше, ніж у відповідному періоді 2015 року.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 58 відсотків. Загалом за січень п. р. цього податку до зведеного бюджету надійшло 94,2 млн гривень, що більше на 6,9 млн гривень, ніж за аналогічний період у 2015 році.

Наступними за рівнем надходжень стали: акцизний податок з роздрібного продажу суб’єктами господарювання підакцизних товарів – 21,8 млн гривень та плата за землю  20,4 млн гривень, що на 5,5 млн гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Збільшились надходження з єдиного податку – 20,3 млн гривень, що на 5,5 млн гривень більше, податку на прибуток – 0,3 млн гривень, що на 0,2 млн гривень більше.

Крім того, місцеві бюджети поповнились на 3,3 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та на 1,3 млн гривень за рахунок плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

За користування лісом, надрами й водою бізнесмени Івано-Франківщини заплатили до бюджету майже 0,9 млн гривень. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 0,7 млн гривень. За використання надр місцеві бюджети отримали 0,05 млн гривень та за спеціальне використання води 0,09 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: