fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • За оборудки в оборонній сфері Порошенко має отримати перший тюремний строк, а не другий президентський термін, – УКРОП

За оборудки в оборонній сфері Порошенко має отримати перший тюремний строк, а не другий президентський термін, – УКРОП

Політика 12:50, 26.02, 2019

Заява партії Укроп:

Кривава російсько-українська війна, тисячі жертв серед військових і мирного населення – не перепона для цинічних заробітків президента та його оточення на армії. Сімейний підряд з розкрадання оборонних бюджетів, організований на початку російської агресії бізнес-партнером Петра Порошенка, першим заступником секретаря РНБОУ Олегом Гладковським, його сином та низкою армійських чиновників, приносив їм сотні мільйонів прибутків тоді, коли українці віддавали на військо часом останнє.

Президент та його оточення організували схему, у якій за завищеними цінами купували російські деталі для військової техніки. Однією з фірм-прокладок виступала "Кузня на Рибальському", яка тоді належала Петру Порошенку. Запасні частини йшли контрабандою та зазвичай мали погану якість, що підривало обороноздатність нашого війська. Очевидно, це був своєрідний "пролог" до торгівлі вугіллям на крові українських патріотів, на якій в обхід усіх законів і моральних норм також наживалася влада. 

Оце і є "реальні справи", якими сьогодні хизується Петро Порошенко. Очевидно, що, замість спекулювати на армії у своїй передвиборчій кампанії, він має покаятися перед військовими, їхніми рідними і волонтерами і всіма українцями, а замість другого президентського терміну – отримати перший тюремний строк!

"Українське об’єднання патріотів – УКРОП" вважає, що Генеральна прокуратура при цьому президенті не проведе належного розслідування цієї справи. Тож причетні до неї будуть покарані вже за нової, патріотичної влади.

Будуймо країну гідності і правди! Слава Україні!

 

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: