fbpx

За оповіданням Юрія Андруховича у Києві покажуть виставу

Культура 14:33, 28.01, 2015

Навесні в Києві покажуть виставу "Альберт, або Найвища форма страти", створену за оповіданням відомого українського письменника Юрія Андруховича.

Спектакль поєднуватиме музику, текст, театральну майстерність, візуальну складову, інформує ГК.

"У центрі нашого дійства – історія Альберта Вироземського, шахрая і злодія. Щоб уникнути смертної кари, він погодився віддати душу дияволу, але підписана кров'ю угода чомусь не спрацювала. І одного осіннього дня року 1641-го його привселюдно спалили посеред львівської площі Ринок…" Ця вистава – гра слів, інтонацій, жестів, що виникає у відчайдушній, ризикованій і водночас гармонійній взаємодії письменника, який проявляється тут не лише як автор текстів, але й як співак і актор, з чудовими музикантами. Виставу доповнює тонка, іронічна, пронизлива графіка, що оживає під час дії", – розповів про мистецький синтез Юрій Андрухович.  

Виставу "Альберт, або Найвища форма страти" можна буде подивитись 15 березня в Національній музичній академії ім. Чайковського. Ідея – Оля Михайлюк, текст і голос – Юрій Андрухович, голос – Уляна Горбачевська, відео – vj-group "Cube", контрабас – Марк Токар, графіка – Анатолій Бєлов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: