fbpx

За перші 6 місяців 2014 року за компослуги в ЄРЦ поступило 94% надходжень

Суспільство 10:35, 08.07, 2014

Заборгованість населення за комунальні послуги – одвічна проблема будь-якого комунального підприємства. Не винятком є і КП «Єдиний розрахунковий центр». Хоча за останні півроку кількість боржників дещо скоротилася, частина рахунків залишається несплаченими.

Про борги іванофранківців звітувала т.в.о. директора КП «ЄРЦ» Руслана Василюк на оперативній нараді в МВК.

Так, цього року вже уклали 143 договори із боржниками на реструктуризацію боргу. За 2014 рік вже надіслано 3 тисячі претензій і вони вже частково оплачені. У Івано-Франківський міський суд подали 334 заяви про видачу судових наказів на загальну суму 342 230 грн. У відділ державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції подали 77 заяв про відкриття виконавчого провадження на підставі судових наказів, загальна сума заборгованості складає понад 80 тис. грн.

ЄРЦ відкликав заяви на 76 боржників, які сплатили борг або реструктуризували його, сума боргу – 78 тис. грн.

Готують ще 590 заяв про видачу судових наказів, які передадуть до міського суду.

За півроку кількість системних боржників, які взагалі не оплачують і ніколи не оплачували компослуги, скоротилась з 1500 до 467, а загальна сума заборгованості складає 500 тис. грн.

Загалом за півріччя середній відсоток надходжень складає 94%.

За словами Руслани Василюк, підприємство докладає усіх зусиль, щоб мешканці Івано-Франківська вчасно сплачували за комунальні послуги, починаючи від надсилання розрахункових квитанцій адресно – і до урізноманітнення способів оплати послуг через термінали та банки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: