fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • За підтримки БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" 11-річна Карина Ткачук поїде на чемпіонат Європи з тхеквондо

За підтримки БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" 11-річна Карина Ткачук поїде на чемпіонат Європи з тхеквондо

Політика 21:48, 20.02, 2018

Карина Ткачук із села Загвіздя отримала шанс стати учасницею чемпіонату Європи з тхеквондо (ITF), який відбудеться в м. Таллінн (Естонія). Змагання проходитимуть 23-26 квітня, але, щоб взяти в них участь, потрібно щонайменше 600 євро.

"Вартість лише вступного внеску з учасника – сто євро, крім того, дуже великі витрати на проживання і харчування. Але ми мусимо ще оформити всі необхідні документи, замовити індивідуальну спортивну форму, тому витрат буде ще більше", – розповідає мама спортсменки Леся Ткачук.

Карина Ткачук – напівсирота. Її мама думала, що гроші вдасться зібрати власними силами, але сума занадто велика.

"Мені порадили звернутися до благодійного фонду Олександра Шевченка. Лише за два дні вдалося зібрати майже всю необхідну суму", – каже жінка.

11-річна Карина Ткачук уже є трикратною чемпіонкою України з тхеквондо (ITF), володаркою понад півсотні медалей, більшість з яких – золоті. Зараз має червоний пояс, але обіцяє не зупинятися, поки не заволодіє чорним.

"Я займаюся тхеквондо три рази на тиждень. Дуже цікаво їхати на змагання і перемагати. Готуючись до чемпіонату Європи, тримаю себе в формі. Трохи хвилююся, але думаю, що в мене все вийде", – говорить спортсменка.

"Одним із пріоритетних напрямків роботи благодійного фонду Олександра Шевченка є розвиток спорту. Ми знаємо: щоб виховати професійного спортсмена, потрібні величезні витрати. А участь у різноманітних чемпіонатах відбувається за кошти батьків, а що вищий рівень змагань, то більші витрати. Ми це розуміємо і намагаємось допомагати", – каже представник БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" Андрій Сторожук.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: