середа, 24 квітня

За підтримки Юрія Дерев’янка у Надвірній відбувся традиційний фестиваль "На Рождество". ФОТО

Восьмий рік поспіль Надвірна приймає колядників з усієї України. Тут відбувся традиційний фестиваль "На Рождество".
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Справжнім подарунком для гостей став виступ Національної капели бандуристів України ім. Г. Майбороди, які приїхали сюди на запрошення співорганізатора фестивалю, народного депутата України, кандидата в Президенти, лідера партії "ВОЛЯ" Юрія Дерев’янка.

Яскраве дійство розпочалось з театралізованого вертепу від Івано-Франківського облмуздрамтеатру. У Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії лунали старовинні й нові колядки, а ще новорічно-різдвяні віншування.

Намагаються не пропустити щорічне дійство прикарпатці. Кажуть, тут мають можливість не лише насолодитися співом чудових колективів, а й поринути у довговічні традиції.

"Колись, нам батьки передавали ці традиції, ми тепер – дітям, а наші діти – внукам",  каже прикарпатець Василь.

Фестиваль житиме довго, переконують співорганізатори дійства – команда людей змін партії "ВОЛЯ" та її лідер Юрій Дерев’янко. Адже головна мета фестивалю "На Рождество" – згуртування громади та збереження традицій, які є запорукою гідного майбутнього.

"Це та родзинка, яка є в нас в Надвірній. І ми запрошуємо усіх гостей нашого міста і, якщо хтось не зміг цього разу, то на наступний рік приїздіть і отримайте масу позитивних емоцій. Адже це щось неймовірне! Піднесення відчуває кожен присутній. Це родинне тепло, це те світло, що сходить з небес, і люди прославляють Бога",  каже народний депутат, кандидат в Президенти України Юрій Дерев’янко.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ