fbpx

За продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну прикарпатські порушники сплатять майже 50 тисяч гривень

Економіка 19:08, 02.09, 2014

З початку року співробітники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області анулювали 11 ліцензій за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Окрім цього, порушники змушені будуть сплатити 40,8 тисяч гривень штрафних санкцій. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Міндоходів в області.

Порівняно з відповідним періодом минулого року фахівці Міндоходів фіксують збільшення таких порушень вдвічі. Тоді ліцензії втратили п'ять представників роздрібної торгівлі.

Зазначимо, що відповідно до чинного законодавства продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу складає 6800 гривень. 

Крім того, втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення, а також за заявою суб’єкта господарювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: