п'ятниця, 22 лютого

За рік на Прикарпатті поліція задокументувала майже сто фактів продажу алкоголю неповнолітнім

Минулого року на Івано-Франківщині працівники підрозділів ювенальної превенції виявили та задокументували майже сто фактів продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку.

За цими фактами складено протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомила начальник сектору молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

"Однією з доволі поширених причин вчинення правопорушень неповнолітніми є їх алкогольне сп’яніння. Захмелілі підлітки не здатні адекватно оцінювати свої дії та можливі наслідки. Для юного організму й пляшки пива буває достатньо, щоб дитина втратила контроль над своєю поведінкою, а це, на жаль, нерідко призводить до протизаконних вчинків. Під дією алкоголю вони стають агресивними та "відважними", через що з наслідками їх "подвигів" доводиться мати справу правоохоронцям. І тоді нерідко виявляється, що діти споживали спиртні напої на очах у дорослих і ніхто не спробував зупинити їх. Понад те, є чимало прикладів, коли алкоголь безперешкодно продають дітям. Незважаючи на численні звернення правоохоронців до працівників торгівлі щодо недопущення продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв, а також й тютюнових виробів, такі факти й надалі трапляються",  повідомила Бойчук. 

Працівники прикарпатської поліції й надалі здійснюватимуть профілактичні рейди торговими закладами, в тому числі з представниками інших зацікавлених служб, та будуть викривати та притягувати до відповідальності порушників законодавства, які продають дітям алкогольні та слабоалкогольні напої.

КОМЕНТУВАТИ