середа, 23 січня

За сприяння БФ "Новий Івано-Франківськ" у Буковелі відбувся юнацький чемпіонат області з баскетболу

У туристичному комплексі "Буковель" відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з баскетболу. З ініціативи благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" у туристичний комплекс з’їхалися юнаки та дівчата 2005 і 2007 років народження.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Змагання відбулися на спортивних майданчиках зі штучним покриттям, які розташовані на території ТК "Буковель".

"Насамперед, завдяки таким змаганням ми пропагуємо здоровий спосіб життя та розвиток баскетболу. Адже в Буковелі створені всі умови як для успішного проведення змагань, так і для навчально-тренувальних зборів", – розповів голова Івано-Франківської обласної федерації баскетболу, головний тренер БК "Франківськ" Юрій Процюк.

До участі у турнірі зголосилися понад десять команд з Івано-Франківська, Калуша, Надвірної та Коломиї. Ігри відбувалися згідно з регламентом баскетболу.

До речі, вже цього місяця Буковель прийматиме фінал масштабного обласного турніру з баскетболу 3 на 3.

"За сприяння благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" відбудеться відкритий чемпіонат області "Bukovel Open". Він буде проходити в чотирьох містах області, а саме: Коломиї, Снятині, Надвірній та Івано-Франківську. Фінальні матчі пройдуть на гірському курорті "Буковель". Це будуть офіційні змагання, які входитимуть в ФІБА-календар. Хочеться наголосити, що змагання відкриті, тобто до нас може завітати і позмагатися будь-яка команда не тільки з України, а й з-за кордону. Це наш перший такий проект, але в першу чергу він спрямований для залучення дітей до ігор в баскетбол 3 на 3", – розповів Юрій Процюк.

А переможцями змагань серед юнаків стали команди Івано-Франківської ДЮСШ №2 (2005 р.н.) та  Коломийської ДЮСШ (2007 р.н.). А серед дівчат –  Івано-Франківська обласна ДЮСШ (2005 р.н.) та Івано-Франківська ДЮСШ №2 (2007 р.н.).

"Буковель – це майданчик для людей, які люблять спорт та займаються як на професійному, так і на любительському рівні. Наші схили, баскетбольні, волейбольні і футбольні поля завжди відкриті для дітей. Розвитку дитячого спорту треба приділяти особливу увагу. Адже здорові діти – це здорова нація", – зазначив народний депутат України Олександр Шевченко.

На правах реклами 

КОМЕНТУВАТИ