fbpx

За сприяння Олександра Шевченка у ЗШ №18 з’явився новий комп’ютерний клас

Політика 13:12, 16.10, 2018

Одна із найбільших шкіл міста – ЗШ № 18 – отримала новий комп’ютерний клас. На сучасні ПК, за сприяння народного депутата України Олександра Шевченка, із державного бюджету було виділено 300 тисяч гривень.

"Ми живемо у світі сучасних технологій. Однак часто наші навчальні заклади не мають потрібної техніки, аби навчати дітей. Застарілі машини не дають школярам необхідної інформації та навиків, а навпаки  відбивають охоту до такого навчання. Сподіваюсь, нова техніка служитиме школярам ще довго. І з допомогою сучасних комп’ютерів вони багато пізнають та вдосконаляться", – зазначив Олександр Шевченко.

За словами вчителів інформатики, у сучасному світі, коли діти вдома мають комп’ютери, важко зацікавити їх на уроках. Тим паче, коли техніка застаріла і регулярно виходить із ладу.

"Я працюю вчителем інформатики 10 років. За цей час техніка не змінювалася. Було важко. Програмне забезпечення, яке постійно оновлювалося, для повноцінної роботи потребувало нових комп’ютерів. Старі ПК зависали, діти нервувались, провести урок було дуже важко", – каже Наталія Волинська.

Комп’ютерний клас запрацював із початком навчального року. Таким змінам радіють школярі.

"Ми робимо різноманітні проекти: фігури, дорожні знаки. Комп’ютер не зависає, все працює швидко. Уроки інформатики стали справді цікавими", – каже учень 6-Б класу Олег Беляк.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: