fbpx

За сприяння Віктора Шевченка розпочався ремонт у Калуському обласному протитуберкульозному диспансері

Політика 15:06, 23.07, 2018

Народний депутат України Віктор Шевченко відвідав Войнилівську ОТГ. У рамках візиту парламентар проінспектував об’єкти, які перебувають у стані ремонту.

Зокрема, ведуться активні роботи у Калуському обласному протитуберкульозному диспансері. Тут замінюють вікна та двері. За сприяння Віктора Шевченка на ці роботи із державного бюджету було виділено майже 650 тисяч гривень.

"Стаціонар збудований у 1964 році. Зрозуміло, що з того часу ніхто не брався до заміни дерев’яних вікон та дверей. Деякі конструкції просто вийшли із ладу, ми їх ремонтували власним коштом. Тому звернулись за допомогою до нашого депутата, і до нас прислухались", – каже головний лікар Калуського обласного протитуберкульозного диспансеру Ольга Кузик.

Медичний заклад у Войнилові розрахований на 80 ліжок. Тут проходять лікування в основному від важких форм туберкульозу пацієнти із Калуського, Галицького та Рогатинського районів.

"Ми проінспектували хід робіт у диспансері. Насправді це приміщення було в дуже поганому стані. Як і більшість медичних закладів у районних центрах чи віддалених селах. На жаль, зараз медикам нічим платити зарплатню, не те що робити ремонти чи дбати про пацієнтів. Тому щиро радий, що завдяки новим вікнам та дверям Калуський тубдиспансер отримає добру теплоізоляцію і найголовніше – комфорт пацієнтів і лікарів", – сказав Віктор Шевченко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: