четвер, 21 березня

За сприяння Віктора Шевченка у Жовчеві на Рогатинщині перекрили дах школи

Школярі та педагоги Жовчівської школи, що на Рогатинщині, чекали на заміну даху свого навчального закладу майже півстоліття. Нещодавно приміщення оглянув народний депутат України Віктор Шевченко та пролобіював виділення більш як 700 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі. Врешті навчальний заклад таки отримав новий дах.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

"Наші діти заслуговують на найкращі умови для навчання. Вони мають думати про те, аби добре вчитись, рости патріотами своєї країни. А не про те, як відсидіти урок, коли в класі холодно, а на голову капає вода зі стелі. До того ж через аварійну покрівлю почали руйнуватись і самі корпуси школи. Звісно, проблема потребувала негайного вирішення. І я радий, що її вдалось усунути за такий короткий термін", – зазначив народний депутат України Віктор Шевченко.

Наразі у цьому закладі навчається 80 дітей та викладає майже 20 педагогів. Жовчівська школа пережила немало природних катаклізмів. Останній буревій у 2010 році поламав частину покрівлі.

"Поганий дах був нашою найбільшою проблемою. Коли йшли дощі, вода затікала, псувалась деревина, у класах було дуже вогко. А стеля в будь-який момент могла рухнути дітям на голови. Та зараз ми спокійні. Нова покрівля береже нашу школу від руйнування, а діти та вчителі відтепер будуть у безпеці", – сказала завуч школи, депутат Рогатинської районної ради від партії "УКРОП" Світлана Багрій.

До речі, за кошти із держбюджету, у виділенні яких посприяв Віктор Шевченко, в Жовчівській школі вдалось капітально відремонтувати дах одразу в двох корпусах: старому та новому.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ